Přihlášení

tematicky obrazek

BYZNYS ERP vyrábí kabelové svazky

JKR_Byznys_ERP 135

Kvůli jednoduchosti a automatizaci procesů společnost Lukra – Holding, výrobce kabelových svazků, nasadila informační systém BYZNYS ERP.

Lukra – Holding se zabývá výrobou výrobce kabelových svazků pro různá průmyslová odvětví. Spolu s dceřinou společností Lukra – Connect zpracovávají zakázky sériové výroby převážně pro německého partnera.

Ve společnostech skupiny Lukra byla zprovozněna odlehčená verze vedení výroby, vybudovaná na základech skladového hospodářství. Klíčovým požadavkem při výběru informačního systému byla vzhledem k malému počtu technických pracovníků jednoduchost a maximální automatizace procesů. Společnost uzavírá smlouvy na rámcové dodávky, z čehož vychází obchodní případ, karta zakázky a karta výrobku. Výrobek je opatřen kusovníkem, který obsahuje jednak komponenty, ale také potřebné operace.

Rámcové objednávky jsou upřesňovány detailními odvolávkami na termín a množství, následně jsou pracovník skladu a plánování výroby informováni o stavu pokrytí komponentami k výrobě. Skladník se stará, aby byly komponenty včas objednány a naskladněny, výroba po pokrytí reaguje spuštěním objednávky pro výrobu. O naskladnění hotových produktů je informováno také obchodní oddělení, které následně připravuje dodací listy a provádí souhrnnou fakturaci. Uživatelé jsou na informačních panelech informování o pokrytí výrobní zakázky komponentami, objednávkách s materiálem na cestě, objednávkách připravených pro výrobu, zakázkách uvolněných z výroby a produktech připravených k expedici.

Propojením obou společností Lukra pomocí jedné databáze v rámci systému BYZNYS ERP se k nim přistupuje jako k jednotlivým střediskům. Uživatelé pracují v jednom prostředí a pomocí připravených filtrů mohou pracovat s daty jedné, nebo druhé společnosti, případně obou. Uživatelsky definované panely na pracovní ploše pomáhají předcházet problémům.

 

O společnosti Lukra – Holding

Lukra – Holding se zabývá výrobou výrobce kabelových svazků pro různá průmyslová odvětví. Spolu s dceřinou společností Lukra – Connect, zpracovávají zakázky sériové výroby převážně pro německého partnera. Více na www.lukra-holding.com.

 Kontakty

Centrála

Žižkova 708, 261 01 Příbram II
Telefon: +420 318 40 20 10
Hotline: +420 318 40 20 20
Email: info@byznys.eu

Pobočka Brno

Rostislavovo náměstí 2936/12, 612 00 Brno
Telefon: +420 547 212 758
GSM: +420 603 869 871
Email: brno@byznys.eu

Pobočka Teplice

Buzulucká 426, 415 03 Teplice
Telefon: +420 417 536 463
GSM: +420 605 352 261
Email: teplice@byznys.eutlacitko2