Přihlášení

tematicky obrazek

BYZNYS ERP – bMOBILE

Modul bMOBILE je koncipován tak, že na straně systému BYZNYS je obsaženo pouze nastavení přístupů a vzhledu do aplikací b mobile a b klient. Dále je zde obsaženo nastavení pro tvorbu SMS definic a SMS přístupů do aplikace b sms.

bMOBILE si klade za cíl zprostředkovat přenos informací z databáze společnosti na mobilní zařízení uživatele. bMOBILE pracuje jako nadstavba podnikového informačního systému BYZNYS (tzn. po jednoduchém nastavení projektu BYZNYS mobile má uživatel k dispozici stejné informace, které by získal pomocí systému BYZNYS).

Výhody řešení:

 • informace jsou stále k dispozici (je možné si informace zobrazit pomocí: PC, notebooku, tablet PC, PDA, Dataphone, Smartphone či pomocí mobilního telefonu),
 • nízké provozní náklady (konkrétně náklady na komunikaci či přenos dat a na vyhledání podkladových materiálů a zpracování na konkrétní výsledek),
 • práce s aktuálními daty (požadavek uživatele se zpracovává přímo v informačním systému společnosti),
 • přesné zpracování (veškeré algoritmy jsou stejné jako na straně systému BYZNYS),
 • časově nenáročné (výsledek dostane uživatel do několika vteřin).

 

Určeno osobám, které:

 • čas od času potřebují pracovat mimo informační systém organizace,
 • jsou závislí na aktuálních informacích,
 • potřebují získat informace co nejdříve,
 • čerpají podklady z databáze společnosti,
 • práce s mobilním telefonem či PDA tvoří ucelenou image jejich osobnosti,
 • například: manažer, obchodník, dealer, mobilní konzultant, asistent, …

bMOBILE je rozdělen na čtyři odlišné části (B mobile, B klient, B sms a B terminal). Jednotlivé části se přitom dají během svého provozu libovolně kombinovat.

Aplikace bMOBILE

B mobile

Aplikace B mobile je určena zejména pro osoby využívající při své práci mobilních telefonů, Smartphone, Pocket PC či ostatních mobilních zařízení s internetovým prohlížečem (aplikace je optimalizována pro zařízení typu Pocket PC). B mobile je vytvořena jako tenká aplikace tzn. na straně uživatele nezáleží na platformě či zobrazovacím zařízení.

B klient

Aplikace B klient představuje tenkého klienta optimalizovaného pro standardní a přenosná PC (optimalizováno pro rozlišení 1024 x 768). B klient nabízí uživateli stejné informace jako aplikace B mobile (je zaručena kompatibilita výsledků poskytovaných z obou aplikací). Oproti předchozímu řešení se však z hlediska ovladatelnosti více přibližuje systému BYZNYS (v možnostech editace, rozvržení přehledů a detailů ).

B sms

Aplikace B sms je určena zejména uživatelům, kteří chtějí využít stávajících zařízení při komunikaci s informačním systémem společnosti. Aplikace odpovídá na dotazy uživatelů, které přichází ve formě SMS zprávy. Zpracovává jednotlivé SMS požadavky a odesílá nazpět výsledky opět formou SMS zpráv. Největší výhodou tohoto řešení je možnost komunikace pomocí kteréhokoliv mobilního telefonu na českém trhu.

B terminal

Řešení pomocí B terminal představuje dotažení formulářů z informačního systému BYZNYS na displeje Pocket PC nebo radiofrekvenční čtečky. Aplikace B terminal tedy využívá upraveného systému BYZNYS a softwarů pro terminálové zobrazení (např. Terminal Services nebo Citrix Metaframe). Řešení je vhodné zejména pro interní pracovníky typu skladník, vedoucí provozu apod.Kontakty

Centrála

Žižkova 708, 261 01 Příbram II
Telefon: +420 318 40 20 10
Hotline: +420 318 40 20 20
Email: info@byznys.eu

Pobočka Brno

Rostislavovo náměstí 2936/12, 612 00 Brno
Telefon: +420 547 212 758
GSM: +420 603 869 871
Email: brno@byznys.eu

Pobočka Teplice

Buzulucká 426, 415 03 Teplice
Telefon: +420 417 536 463
GSM: +420 605 352 261
Email: teplice@byznys.eutlacitko2