2014 – 11

Vážení uživatelé,

připravili jsme pro Vás v tomto roce jedenáctý Infomail.

 

Obchodní informace

 

J.K.R. v novém sídle
Společnost J.K.R. se přestěhovala do nových reprezentačních prostor v administrativní budově Kostky PB. Zaměstnancům tato změna přinesla nejmodernější možné prostředí a návštěvníci ocení bezproblémové parkování. Součástí budovy Kostky PB je i vlastní školicí středisko J.K.R. s přednáškovým sálem a několika školícími místnostmi.
Žádáme Vás o zaevidování změny adresy pro zasílání korespondence.

 

Informace pro uživatele – POZOR na třetí sazbu DPH
V souvislosti s legislativními změnami, které nabydou účinnosti 1. 1. 2015, dochází k jedné velmi významné změně, a to k zavedení druhé snížené sazby DPH.  Snížená sazba ve výši 10 % se bude od příštího roku vztahovat na léky, kojeneckou výživu a knihy.

 

Pozvánka na workshop v Praze – Mobilní řešení obchodu a informací
Workshop je určen majitelům firem, kteří potřebují, aby jejich firma rostla, a kterým záleží na efektivním budování firmy. V programu najdete témata jako podpora informačních systémů pro mobilní řešení, sdílení centrálně uložených informací, controlling  při řízení obchodní sítě a další.

 

Tisková konference pro novináře – BYZNYS mobile zvyšuje efektivitu
Mobilní aplikace BYZNYS mobile úspěšně pomáhá prvním společnostem zvýšit efektivitu obchodních procesů a poskytnout v terénu důležitá data. BYZNYS mobile rozšiřuje díky interaktivnímu přístupu k podnikovým datům možnosti obchodního týmu. Získávat či zadávat informace lze z mobilních telefonů a tabletů s platformami Android, iOS a Windows.

 

Pozvánka na Workshop v Brně – BYZNYS online
Vyvinuli jsme nástroj pro využití webu pri online práci s BYZNYSem. Cílem byla maximální integrace vytvořených aplikací do prostředí BYZNYSu. BYZNYS online je nástroj umožňující tvorbu aplikací typu web app. Umožnuje využití datových výstupu na web z libovolných struktur databáze BYZNYSu. Klienty tedy jsou webový prohlížeč, tablet, mobil. Vše je řízeno z BYZNYSu! Nástroj využívá možnosti Prvku Uživatelské Volnosti. To znamená, že není nutno vytvářet specifický kód a lze jednoduše vytvářet aplikace ve webovém rozhraní, které validují specificky  práci s daty shodně jako uživatelské úpravy v BYZNYSu. Uživatelské rozhraní je možno graficky  upravovat.

 

Informační systémy s mobily a tablety
Málokdo si dnes dokáže představit život bez mobilního telefonu, počítače, připojení k internetu a elektronických informací. Doba si žádá, abychom byli neustále ve střehu a reagovali na změny, které mohou přinést zisk či ztrátu. Čas na rozhodování se neustále zkracuje a pracovníci v terénu potřebují mít důležité informace a data okamžitě k ruce. Doby, kdy jsme vídali obchodní zástupce obtěžkané rozměrnými taškami (nacpanými notebooky, katalogy, reklamními materiály a protokoly), jsou pomalu minulostí.

 

Úprava dohody o uživatelské úpravě
Oznamujeme všem uživatelům, že od 1. 9. 2014 došlo k úpravě podmínek při uzavírání Dohody o uživatelské úpravě.
Nově tedy vypadá takto: Roční cena smlouvy o údržbě systému bude navýšena o …XXX……Kč. Pokud nebude v dohodě akceptováno navýšení roční ceny smlouvy o údržbě, bude dohoda obsahovat následující ustanovení – Pokud bude následně uživatel požadovat zásah do funkčnosti bez uzavřené smlouvy o údržbě k této úpravě, bude kalkulována cena 25% z původní ceny úpravy plus skutečná pracnost zásahu.

 

Systém BYZNYS ERP

 

Kompilace
Od 31. října 2014 je pro uživatele systému BYZNYS VR připravena nová kompilace – 3.62.5062. Na stažení této kompilace mají nárok uživatelé, kteří jsou v záruce nebo mají uzavřenou smlouvu o údržbě. Systém stahování probíhá standardně z internetových stránek www.jkr.cz.

 

Servismail systému BYZNYS ERP
Uživatelé systémů BYZNYS ERP zde naleznou detailní popis všech novinek provedených měsíčně v systému BYZNYS. Přihlaste se proto na obchodním oddělení k jeho automatickému zasílání.

 

Informace pro zájemce o internetové aplikace iBYZNYS od společnosti TROELL
Produkt iBYZNYS – internetový obchod a objednávkový systém Je určen pro všechny uživatele BYZNYS ERP, kteří používají modul skladové hospodářství, a zabývají se prodejem ať už zboží nebo vlastních výrobků.

 

Nabídka školení

 

Centrální školení pro uživatele BYZNYS ERP
Společnost J.K.R. vyhlašuje nové termíny centrálního školení pro uživatele BYZNYS ERP. Školení bude probíhat v moderní počítačové učebně společnosti pod vedením zkušených lektorů. Školení si kladou za cíl seznámit nové i stávající uživatele BYZNYS ERP s možnostmi využití našeho systému.

 

Seminář Roční závěrka v systémech BYZNYS ERP
Společnost J.K.R. pořádá na přelomu roku 2014/2015 seminář “Roční závěrka v systémech BYZNYS ERP”, který se uskuteční v Příbrami, Praze a Brně. Na seminář vás srdečně zveme.

 

Seminář „Roční závěrka 2014 a legislativní změny ve mzdách pro rok 2015
Na začátku roku 2015  pořádá naše společnost seminář Roční závěrka 2014 a legislativní změny v modulu Mzdy a personalistika pro rok 2015, který se uskuteční v Příbrami, Praze a Brně.Na seminář vás srdečně zveme. Podrobnosti včetně obsahu a termínů, které jsou dostupné v průběhu celého ledna 2015.

 

Účetní a daňové informace

 

Novela zákona č. 235/2004 Sb, o dani z přidané hodnoty
Ve sbírce zákonů z dne 12. 9. 2014 v částce 82 vyšla novela zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, jejímž cílem je zapracování směrnic EU týkajících se DPH. Tato novela obsahuje následující změny.

 

Naši uživatelé nabízejí

 

Společnost KAST, s. r. o.
Je česká výrobně obchodní společnost s více než dvacetiletou historií. Specializuje se na výrobu tonerových kazet, prodej kancelářské techniky, alternativního a originálního spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírky. Nabízí pronájem a servis tiskových zařízení předních značek v oboru. Pro vybrané partnery zajišťuje výhradní zastoupení v ČR. Jejich cílem je poskytovat zákazníkům komplexní služby pro efektivní a bezproblémový chod jejich pracovišť. Více informací naleznete na www.kast.cz.

 

LOS KACHLOS s.r.o.
Jsme přední českou společností zabývající se importem a distribucí obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a doplňků. Provozujeme rovněž stavební činnost a zakázkovou výrobu nábytku. Máme prodejny v Praze, Brně a Uherském Hradišti a jsme výhradním dovozcem obkladů a dlažeb od třinácti španělských výrobců. Společnost byla založena v roce 1996 a v současnosti má 50 zaměstnanců. Více informací naleznete na www.loskachlos.cz

 

Organizační informace

 

Společnost J.K.R. aktuálně obsazuje tyto pracovní pozice
J.K.R. je s produkty BYZNYS ERP předním českým výrobcem a dodavatelem podnikových informačních systémů. Společnost působí po celé České republice a na Slovensku. S obratem přes 105 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší, ryze české, softwarové firmy v České republice. Díky své univerzalitě, rozsahu funkcí a možnostem přizpůsobení jsou vhodné pro společnosti ze všech oborů podnikání.

 

J.K.R. doporučuje – Dovolená na přání
Jedním s partnerů naší společnosti J.K.R. je cestovní agentura pana ing. Topiče, která Vám umožní absolvovat zajímavé poznávání světa za velice přijatelných cenových podmínek. Specializují se na určitou část světa – Austrálii, Indonésii, Jižní Ameriku, …

 

Kontakty

 

kontakty_new_1114