2016 – 12

Vážení uživatelé,

připravili jsme pro Vás v tomto roce dvanáctý Infomail.

 

Za celou společnost J.K.R. a všechny její zaměstnance Vám přejeme pohodové prožití svátků vánočních, mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2017.

Obchodní informace

 

Přechod na nový rok v systému BYZNYS – vzdálená asistence
POZOR! Pro bezproblémový přechod na nový rok v systému BYZNYS nabízí společnost J.K.R.  službu „Vzdálená asistence“ konzultanta. Službu Vzdálené asistence budou realizovat zkušení pracovníci interního konzultačního oddělení pomocí programu teamviewer, případně jiného prostředku pro vzdálené připojení.

 

Pozvánka na školení “EET v systému BYZNYS ERP”
J.K.R. spol. s r.o. si vás dovoluje pozvat na školení “EET v systému BYZNYS ERP”, která se konají v několika termínech. O školení je velký zájem, proto se nezapomeňte přihlásit.

 

Seminář Roční závěrka v systému BYZNYS
Společnost J.K.R. pořádá na přelomu roku seminář „Roční závěrka v systému BYZNYS“, který se uskuteční v Příbrami, Praze a Brně. Na seminář vás srdečně zveme.

 

SEPA platby od 1.11.2016
Dle nařízení Evropského parlamentu vzniká od 1. 11. 2016 povinnost zadávat a zpracovávat příkazy k úhradě v EUR prováděné v rámci eurozóny ve formátu SEPA. Příprava nových komunikací v systému BYZNYS probíhala v průběhu celého roku 2016. Pro většinu námi podporovaných bankovních komunikací máme již tento formát zapracovaný.

 

Seminář Roční závěrka a legislativní změny v modulu Mzdy a personalistika
Na začátku roku 2017 pořádá naše společnost seminář „Roční závěrka 2016 a legislativní změny v modulu Mzdy a personalistika pro rok 2017“, který se uskuteční v Příbrami, Praze a Brně. Na seminář vás srdečně zveme.

 

Významné novinky systému BYZNYS
E-mail podle Stavu servisního případu pro příjemce – Rozšířeno zasílání e-mailu podle Stavu kromě e-mailu Zákazníka také na e-mail Příjemce servisního případu.
Kontrola limitu obchodního partneraRozšíření nastavení limitů blokace obchodního partnera po jednotlivých dokladech s možností výběru dokladů zahrnutých do výpočtu dlužné částky.
Umožnit přidat přílohu k žádankámV modulu Informace je nově možné přidat přílohu k žádankám. Do nástrojové lišty je přidaná sponka pro přidávání příloh. Grid je rozšířen o sloupec, ve kterém se zobrazuje sponka v tom případě, že je k dané žádance připojena příloha.
Rozdělení EDI souboru do adresářů jednotlivých řetězcůEDI soubory jsou nově automaticky rozdělován do adresářů jednotlivých řetězců před natažením do BYZNYSU.

 

Nabídka pronájmu reprezentativních prostor
Nabízíme Vám pronájem profesionálních klimatizovaných prostor vhodných pro firemní i soukromé účely. K dispozici je konferenční sál a dále jednací a školící místnosti, které se nachází v 1. NP nové kancelářské budovy Kostky PB, Žižkova 708, Příbram II. Prostory jsou vhodné pro pořádání konferencí, seminářů, školení kurzů, pracovních setkání, prezentací, firemních zasedání či valných hromad a dalších akcí. Podrobnosti na tel. 318 40 20 10 – p. Burdová.

 

Systém BYZNYS ERP

 

Kompilace
Od 25. listopadu 2016 je pro uživatele systému BYZNYS VR připravena nová kompilace – 3.85.5011. Na stažení této kompilace mají nárok uživatelé, kteří jsou v záruce nebo mají uzavřenou smlouvu o údržbě. Systém stahování probíhá standardně z internetových stránek www.jkr.cz.

 

Servismail systému BYZNYS ERP
Uživatelé systémů BYZNYS ERP zde naleznou detailní popis všech novinek provedených měsíčně v systému BYZNYS. Přihlaste se proto na obchodním oddělení k jeho automatickému zasílání.

 

Informace pro zájemce o internetové aplikace iBYZNYS od společnosti TROELL
Produkt iBYZNYS – internetový obchod a objednávkový systém Je určen pro všechny uživatele BYZNYS ERP, kteří používají modul skladové hospodářství, a zabývají se prodejem ať už zboží nebo vlastních výrobků.

 

Nabídka školení

 

Centrální školení pro uživatele BYZNYS ERP
Společnost J.K.R. vyhlašuje nové termíny centrálního školení pro uživatele BYZNYS ERP. Školení bude probíhat v moderní počítačové učebně společnosti pod vedením zkušených lektorů. Školení si kladou za cíl seznámit nové i stávající uživatele BYZNYS ERP s možnostmi využití našeho systému.

 

Účetní a daňové informace

 

Na co si dát pozor při zprovoznění EET
Instalace podpisového certifikátu – Vygenerované certifikáty je nutné nainstalovat do uložiště certifikátů. Pro správnou instalaci certifikátů Finanční správa vydala popis, který je důležitý dodržet. Popis instalace je zveřejněn na www.etrzby.cz.
Verze BNet – Pro odeslání tržeb do systému EET je nutné mít nainstalován BNet. EET je podporováno od verze 1.0.85 (29. 9. 2016) a vyšší.
Nastavení proxy server – 
V případě, že uživatel dříve používal proxy server a jeho nastavení zůstalo v systému BYZNYS nastaveno, je pro účely EET důležité toto nastavení zrušit.
Verze Windows – EET není podporována pod Windows Vista a Windows XP.
Nastavení URL adresy – Na záložce Ostatní nastavení formuláře Systémové nastavení a údaje o firmě je důležité mít nastavenou URL adresu EET pro ostrý provoz. Platí to i během měsíce listopadu, kdy je na této adrese zprovozněn testovací režim.

 

Organizační informace

 

Společnost J.K.R. aktuálně obsazuje tyto pracovní pozice
J.K.R. je s produkty BYZNYS ERP předním českým výrobcem a dodavatelem podnikových informačních systémů. Společnost působí po celé České republice a na Slovensku. S obratem přes 105 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší, ryze české, softwarové firmy v České republice. Díky své univerzalitě, rozsahu funkcí a možnostem přizpůsobení jsou vhodné pro společnosti ze všech oborů podnikání.

 

Uživatel systému BYZNYS nabízí
Uživatel systému – společnost ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o. Písek nabízí zimní rekreaci ve vlastním hotelu Arnika v rakouských Alpách. Těší se na návštěvu našich obchodních partnerů z rodiny uživatelů systému BYZNYS.

 

Kontakty

 

kontakty_0915

 

 

bez-nazvu