Přihlášení

tematicky obrazek

PROFIL SPOLEČNOSTI

Společnost Byznys software (dříve J.K.R.) je s produktem Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé České republice i na Slovensku. V příbramské centrále a na pobočkách v Brně a v Teplicích zaměstnává přes 70 lidí, má externí servisní střediska v České republice a na Slovensku, a disponuje rozsáhlou distribuční sítí. Roční obrat společnosti přesahuje 94 milionů korun.

 

Byznys software se zabývá vývojem a dodáváním podnikového informačního systému Byznys ERP, kde ERP je zkratka pro „Enterprise Resource Planning“, nebo-li plánování podnikových zdrojů. Řešení Byznys ERP jsou určena především pro střední a větší organizace, ale díky vysoké flexibilitě plně vyhoví i potřebám malých firem.

 

Své kvality v oblasti nasazování a provozu podnikového informačního systému Byznys software úspěšně prokazuje více než dvě desetiletí. Má tudíž rozsáhlé zkušenosti se zaváděním procesů v oblasti řízení ekonomiky, logistických systémů, zakázkově orientovaných řešení, výroby a dalších oborových řešení spolu s vytvářením uživatelských úprav dle specifických potřeb zákazníků. Důležitými atributy jsou také spolehlivost, solidnost a stabilita společnosti, což v kombinaci s kvalitními produkty a špičkovými službami a servisem zákazníkům zaručuje jistotu a úspěch.

 

Základním a stěžejním cílem společnosti je maximální spokojenost uživatele jak s možnostmi systému, tak i s uživatelskou konzultační a metodickou podporou. Vzhledem k udržení vysoké výkonnosti informačních systémů jsou shromažďovány a vyhodnocovány náměty uživatelů a v pravidelných periodách je společnost nabízí v nových verzích.

 

Vizí společnosti Byznys software je vyvíjet a nabízet kvalitní podnikový informační systém s ohledem na potřeby středních a větších společností. Samozřejmostí jsou špičkové a spolehlivé služby a servis. O úspěchu takového přístupu svědčí více než 1 500 spokojených zákazníků z České republiky a Slovenska, kteří rozvíjejí svoje podnikání s podporou podnikového informačního systému Byznys ERP.

 

Společnost Byznys software si je plně vědoma veškerých úskalí života člověka a neopakovatelné možnosti být součástí celospolečenského dění. Z tohoto titulu společnost přispívá na zvláštní školní a výchovná zařízení a podporuje kulturní a sportovní dění ve svém regionu. Vzhledem ke svému přednímu postavení na trhu a vzhledem ke společenské potřebě výchovy nových ekonomických odborníků, společnost Byznys software podporuje a nasazuje ekonomický informační systém na středních a vysokých školách technického i humanitního směru.

 

 

JKR_Kostky_PB_1_webKontakty

Centrála

Žižkova 708, 261 01 Příbram II
Telefon: +420 318 40 20 10
Hotline: +420 318 40 20 20
Email: info@byznys.eu

Pobočka Brno

Rostislavovo náměstí 2936/12, 612 00 Brno
Telefon: +420 547 212 758
GSM: +420 603 869 871
Email: brno@byznys.eu

Pobočka Teplice

Buzulucká 426, 415 03 Teplice
Telefon: +420 417 536 463
GSM: +420 605 352 261
Email: teplice@byznys.eutlacitko2