Přihlášení

tematicky obrazek

Rozšiřte svůj Byznys o 30% levněji

eet-2-faze

Jako každé léto jsme pro uživatele systému Byznys připravili  obchodní akci, tentokráte srpnovou, která nabízí rozšíření jejich stávajícího systému pro řízení podniku.

Akce je určena pro uživatele systému Byznys, kteří se nacházejí v rutinním režimu. To znamená, že jsou v záruční době nebo mají uzavřenu smlouvu o údržbě.   

 

 

 

Od 1. 8.  –  31. 8.  2017 můžete rozšířit konfiguraci vašeho Byznysu  o 30%  levněji!

 

Nabídka se vztahuje na:

 

rozšíření všech základních modulů systému

+  legislativní moduly

+  jazykové nadstavby

+  přechod na multiverzi pro zpracovávání více firem

+  nové moduly a webové aplikace pro chytré telefony a tablety

 

Prostřednictví této obchodní akce můžete získat za zvýhodněné ceny aktuální trendy a novinky:

 

Servis  představuje nástroj pro podporu kompletních servisních činností, od plánování kapacit, přes kalkulaci cen, disponibilitu náhradních dílů až po vyhledávání dalších aktivit. Modul Servis lze využít i na tabletu, či využít upozorňování pomocí SMS zpráv.

Byznys online umožňuje webový online přístup k libovolným datům v systému pro řízení podniku Byznys. Uživatel díky tomu může k informacím přistupovat z jakéhokoliv zařízení s webovým prohlížečem.

CSD – centrum sdílení dokumentů je obrovský pomocník pro elektronizaci dokumentace. Umožňuje libovolné dokumenty třídit, složkovat, zálohovat a řídit k nim přístupy. 

Pozastávky umožňují rozdělení celkové částky faktury do různých období splatnosti. Rozšiřují tak možnosti smluvních podmínek plateb vydaných a přijatých faktur s možností zadání vlastních dat splatnosti. Dále umožňuje změnu zpracování upomínek a penále.

Byznys Žádanky – využijte možnost elektronických žádanek. Žádejte prakticky o cokoli s možností schvalovacích procesů, rovněž s možností využití webových žádanek.

Byznys Výkazy činnosti umožňují reportovat pracovní činnosti jednotlivců, oddělení či pracovních týmů integrovaně v jediném systému. Pro kontrolu a zpětnou vazbu na výkonnost pracovníků využívají uživatelé v rámci jediné licence jak přístupu přes systém BYZNYS, tak webového rozhraní.

Byznys Workflow automatizuje veškeré pracovní postupy a úkony. Jeho prostřednictvím získává využitelnost ERP systému další rozměr a pracovníci velkou časovou úsporu. Zároveň budete mít kompletní přehled o svých stěžejních procesech.

Byznys Mobile je aplikace určená pro mobilní telefony a tablety s platformami Android, iOS a Windows, která je propojena s podnikovým informačním systémem Byznys ERP, ze kterého čerpá data a informace. Prostřednictvím této aplikace může k těmto informacím přistupovat odkudkoliv bez omezení, dokonce i bez připojení k internetu.

 

Pro více informací o možnostech rozšíření Vaší konfigurace novými moduly a maximalizaci využití systému Byznys kontaktuje obchodní oddělení.

 

Modul Excellent – 30% sleva 

Obchodní akce se u tohoto modulu vztahuje na jeho zakoupení i rozšíření již zakoupeného.

 

Modul Doprava – 30% sleva

Obchodní akce se u tohoto modulu vztahuje na jeho zakoupení i rozšíření již zakoupeného.

 

Modul iByznys – 30% sleva

Obchodní akce se u tohoto modulu vztahuje pouze na rozšíření již zakoupeného.

 

Objednávky směřujte na Vašeho dodavatele systému  v rámci Dealerské sítě. Školení a nasazení nových modulů zabezpečí váš implementační tým

 

 

Přejeme vám krásné a klidné prožití léta 2017.

 Kontakty

Centrála

Žižkova 708, 261 01 Příbram II
Telefon: +420 318 40 20 10
Hotline: +420 318 40 20 20
Email: info@byznys.eu

Pobočka Brno

Rostislavovo náměstí 2936/12, 612 00 Brno
Telefon: +420 547 212 758
GSM: +420 603 869 871
Email: brno@byznys.eu

Pobočka Teplice

Buzulucká 426, 415 03 Teplice
Telefon: +420 417 536 463
GSM: +420 605 352 261
Email: teplice@byznys.eutlacitko2