Přihlášení

Nový systém zlepšil komunikaci se všemi zákazníky

Sídlo společnosti

Sjednotit podnikové procesy a agendy do jednoho kompaktního systému s možností jeho rozvoje a snadných reportů, které společnost nemohla doposud vytvářet ve svém původním podnikovém systému.

celý článek

Světlo do informačních toků výrobce LED osvětlení

Halové osvětlení

Na počátku bylo rozhodnutí firmy Thome Lighting zbavit se stávajícího informačního systému a pořídit si nové řešení. Volba padla na systém Byznys.

celý článek

Stožáry vysokého napětí s BYZNYS ERP

Informační systém  BYZNYS ERP si pro konsolidaci svých podnikových aplikací vybrala společnost Elektrovod Slovakia, světový výrobce a dodavatel stožárů vysokého napětí, svodidel a ocelových konstrukcí.

 

celý článek

Výroba s byznysem pro celou Evropu

výroba_guma_97943537_web

Díky sjednocení podnikové agendy do jediného informačního systému se společnosti Agor Tech, která 20 let produkuje výrobky z plastu a pryže pro celou Evropu, podařilo zvýšit efektivitu svých procesů včetně vedení skladů, větší flexibilitu v oblasti EDI a zrušení nadbytečného papírování.

celý článek

Byznys ERP pomáhá roznášet miliardy letáků

JKR_23792455_web

Společnost Česká distribuční a.s. hledala  komplexní informační systém, který by nahradil stávající řešení.

celý článek

BYZNYS ERP vyrábí kabelové svazky

JKR_Byznys_ERP 135

Kvůli jednoduchosti a automatizaci procesů společnost Lukra – Holding, výrobce kabelových svazků, nasadila informační systém BYZNYS ERP.

celý článek

Ocenění za případovou studii BYZNYS ERP ve VSP Data

JKR_pripadova_studie_small

Od odborného časopisu CIO Business World získala společnost J.K.R. ocenění za případovou studii nasazení podnikového informačního systému BYZNYS ERP ve společnosti VSP Data. Cena byla udělena v kategorii “Efektivní řešení roku 2013″.

celý článek

Nábytkové polotovary s Byznys ERP

JKR_Byznys_ERP 84

Dodavatel nábytkových polotovarů, společnost Luceo, se kvůli zkvalitnění obchodních činností, jednoduchému vyhodnocování efektivity práce se zákazníkem a měření výkonu svých obchodníků, rozhodl zavést podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti JKR.

celý článek

Byznys ERP v reklamní branži

JKR_Byznys_ERP 11

Společnost Hand-made service, poskytující služby v oblasti tisku, kompletace a distribuce reklamních materiálů, přešla na nejnovější verzi podnikového informačního systému Byznys ERP společnosti J.K.R. Současně s tímto krokem inovovala i oblast výroby a ve svých dílnách začala využívat pro sběr dat dotykové terminály. Projekt realizovala společnost Fugasoft, implementační partner J.K.R.

celý článek

Ocenění za případovou studii Designa Parking & Access

Od časopisu Moderní řízení získala společnost J.K.R. ocenění “Moderní řízení doporučuje” za případovou studii “Parkovací systémy s Byznys ERP”, která se týkala nasazení podnikového informačního systému Byznys ERP ve společnosti Designa Parking & Access.

celý článekKontakty

Centrála

Žižkova 708, 261 01 Příbram II
Telefon: +420 318 40 20 10
Hotline: +420 318 40 20 20
Email: info@byznys.eu

Pobočka Brno

Rostislavovo náměstí 2936/12, 612 00 Brno
Telefon: +420 547 212 758
GSM: +420 603 869 871
Email: brno@byznys.eu

Pobočka Teplice

Buzulucká 426, 415 03 Teplice
Telefon: +420 417 536 463
GSM: +420 605 352 261
Email: teplice@byznys.eutlacitko2