Přihlášení

tematicky obrazek

Stavební chemie s BYZNYS ERP

JKR_Byznys_ERP 225

Nahradit stávající podnikové aplikace novým informačním systémem BYZNYS ERP se rozhodla společnost Bralep, výrobce stavební chemie pro podlahové systémy. Důvodem bylo zastřešení klíčových firemních procesů a zefektivnění řízení výroby.

 

 

 

 

 

V rámci implementace řešení BYZNYS ERP ve společnosti Bralep byl důraz kladen na dvě stěžejní oblasti, a to prodej a výrobu. Výroba je řešená pomocí kusovníku definovaného nad kartou výrobku, kdy se na základě zadání výrobního požadavku provádí rezervace materiálu a výdej surovin, a to na základě receptury definované v kusovníku. Součástí procesu řízení výroby jsou také tzv. gridy na ploše, které uživatelům poskytují okamžitou informaci o podlimitním množství surovin a nutnosti dané položky objednat u dodavatele.

Prodej výrobků a zboží je v BYZNYS ERP realizován v modulech Skladové hospodářství a Fakturace. Nejprve uživatel zapíše přijatou objednávku od zákazníka včetně uvedení obchodního zástupce. Na jejím základě se vytvoří skladová výdejka, která zajistí odpis ze skladu a následně i vystavení faktury. V oblasti reportingu Bralep potřebuje vyhodnocovat prodeje dle obchodních zástupců, a to podle různých pohledů, což řeší reporting prodejů s možností analýz v Excelu.

Mezi hlavní přínosy podnikového informačního systému BYZNYS ERP ve společnosti Bralep patří provázanost jednotlivých podnikových procesů a sjednocení podnikových agend, efektivní řízení výroby díky nastavení automatizovaných procesů a kontrolních přehledů, podpora evidence obalů, přehledný a ucelený reporting z obchodní oblasti, přístup obchodních zástupců do centrální databáze přes terminálové služby a v neposlední řadě zpracování celého obchodního procesu a výroby v rámci ERP řešení.

 

 

jkr_bralep_3

 

 

O společnosti Bralep

Bralep se zabývá vývojem a výrobou stavební chemie pro podlahové systémy. Mezi klíčové výrobky patří penetrace, samonivelační vyrovnávací hmoty, opravné tmely, stěrkové hmoty, těsnicí materiály a lepidla na podlahoviny. Vývoj a výroba probíhají v centrále společnosti v Ledčicích u Mělníka, odkud probíhá i zásobování trhu v regionu Čechy, Morava je poté obsluhována z pobočky v Olomouci.
Více na www.bralep.cz

 

O společnosti J.K.R. a systémech BYZNYS ERP

J.K.R. patří mezi největší dodavatele podnikových informačních systémů ERP na českém trhu. Podnikové informační systémy BYZNYS ERP mají v České republice a na Slovensku více než 1 100 aktivních instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky J.K.R. patří například Central Group, Jednota České Budějovice, Marimex CZ, Nohel Garden, Poldi, Ravak, Ryor, Sapho a Vltava-Labe-Press.
Více informací naleznete na www.jkr.eu

 

 

Pro další informace neváhejte využít níže uvedené kontakty:

 

Kamil Pittner
Media Consultant, PRCOM
E-mail: kamil.pittner@prcom.cz    
Tel.: +420 604 241 482          

 

PR oddělení
J.K.R.
E-mail: press@jkr.cz
Tel.: +420 284 021 920

 Kontakty

Centrála

Žižkova 708, 261 01 Příbram II
Telefon: +420 318 40 20 10
Hotline: +420 318 40 20 20
Email: info@byznys.eu

Pobočka Brno

Rostislavovo náměstí 2936/12, 612 00 Brno
Telefon: +420 547 212 758
GSM: +420 603 869 871
Email: brno@byznys.eu

Pobočka Teplice

Buzulucká 426, 415 03 Teplice
Telefon: +420 417 536 463
GSM: +420 605 352 261
Email: teplice@byznys.eutlacitko2